Kontakt

Telefon: 608 889 506, e-mail: zapletal@buchov.cz
www.facebook.com/CentrumBuchov2

DOPRAVA

AUTEM Z PRAHY PŘES BENEŠOV
Z Prahy po D1. Odbočte v Mirošovicích na Benešov, projeďte Benešovem směr Vlašim. Ze silnice Benešov-Vlašim odbočte doprava na Postupice, Louňovice pod Blaníkem, přes Postupice projedete po hlavní stále směr Louňovice pod Blaníkem, projedete Milovanice, les a za ním je značená odbočka vprava do Buchova. Zastavte na parkovišti u cihlové zdi před č.p. 2.

AUTEM Z D1 PŘES VLAŠIM
Z dálnice D1 odbočíte na EXIT 49 směr Vlašim. Ve Vlašimi za čerpací stanicí Benzina odbočíte doprava nahoru, projedete kruhovou křižovatkou rovně, na dalším kruháči doprava směr Velíš. Projedete doleva kolem pošty. Při výjezdu z Vlašimi na konci vlašimského parku odbočíte za Znosimskou branou (světlá romantická stavba) doprava na Znosim, Polánku. Projedete obě tyto vesnice - stále po hlavní, pak Nesperská Lhota, Chobot až do Čeliva. Zde se držíte stále vpravo, při vjezdu na hlavní silnici odbočíte doprava do kopce a za chvíli dojedete na odbočku doleva do Buchova.

AUTOBUSEM
Nejbližší autobusová stanice je v osadě Čelivo, vzdálené 2 km od Buchova (cca 20 min. pěšky). Pro vyhledání spojení na internetu zadejte název zastávky Postupice, Čelivo.